Siostry Godlewskie w prostacki sposób obraziły Ewę Farną. W ten sposób pokazały brak klasy!


Cała Polska doskonale wie o istniejącym konflikcie pomiędzy siostrami Godlewskimi a Ewą Farną. Po ostatnich wydarzeniach doszło jednak do jego zaognienie. Piosenkarka pozwoliła sobie na żart w ich kierunku i wygląda na to, że szybko nie puszczą tego w niepamięć.

Kilka dni temu Ewa podczas audycji radiowej na antenie RMF-FM zadrwiła z popularnych ostatnio celebrytek.Stękająco-jęczące wykonanie niezwykle zainteresowała słuchaczy radia i przypadło im do gustu. Niestety siostry nie były nim tak zachwycone jak oni.


Szukając zemsty i okazji do odegrania się na Ewie, celebrytki opublikowały w sieci nagranie, na którym wykonują jedną z bardziej popularnych piosenek artystki.
Można powiedzieć, że im masakracja tego utworu była słodką zemstą, a żarty w ten sposób zostały zakończone. Jak się jednak później okazało, nie do końca. Pomimo tego, że siostry zapewniały, że krytyka ich nie rusza, pozwoliły sobie na opublikowanie drwiącego wpisu.

Upokorzone Godlewskie zdecydowały się na rewanż w kierunku Ewy po raz kolejny i tym razem wybrały personalny atak.

Ewie trudno jest zarzucić brak talentu, więc atak musiał być przeprowadzony w nieco innym kierunku. W związku z tym siostry opublikowały na Facebooku taki wpis:


Same zainteresowane szybko usunęły jednak ten post. Może dlatego, że pokazały brak klasy i żenujący komentarz zniesmaczył wiele osób. Sama Ewa Farna nie wygląda na przejętą perfidnym wpisem i pozostawiła go bez reakcji. Przynajmniej na razie.


Siostry Godlewskie w prostacki sposób obraziły Ewę Farną. W ten sposób pokazały brak klasy!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.