Tylko jeden tatuażysta zdecydował się na zakrycie blizn tej 19 latki.


Z pomocą tatuażysty Ryana Kelly’ego i jego projektu Scars Behind Beauty, który rozpoczął aby pomóc ludziom z bliznami po samookaleczeniach, ta 19-latka jest teraz w stanie prowadzić normalne życie.

Aoife Lovett zmagała się z depresją i samookaleczeniem, gdy była nastolatką. Chociaż w tej chwili 19-letnia kobieta odzyskuje zdrowie, jej blizny zawsze były przypomnieniem tego przez co przeszła. „Jest w tym dużo wstydu i poczucia winy, zwłaszcza gdy jestem w pobliżu swojej rodziny”, powiedziała kobieta Independent i wskazała, że blizny mogą utrudniać znalezienie pracy.


Właśnie wtedy znalazła Ryana Kelly’ego, tatuatora, który pomimo trudności i czasu potrzebnego na tatuowanie blizny po skórze pomaga ludziom ukryć ból, który próbują zostawić za sobą. Wszystko zaczęło się w lutym, kiedy inna kobieta weszła do salonu, w którym pracuje i opowiedziała mu o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym. Poprosiła go by ukrył jej blizny.

19-letnia Aoife przez lata borykała się z problemami ze zdrowiem psychicznym i mimo że jej stan się poprawił, blizny przywołały wspomnienia, o których chciała zapomnieć.

„To bardzo trudne, gdy robisz to przez kilka lat, a każdego dnia ciągle przypominasz sobie, co zrobiłeś. Przywraca wspomnienia o tym, jak się wtedy czułeś „

Aoife chciała zatuszować je tatuażami, ale wszyscy artyści, z którymi się spotkała, odmówili pracy z bliznami. Z wyjątkiem jednegoRyan Kelly, tatuator, który rozpoczął projekt Scars Behind Beauty, nie wahał się jej pomóc.

Był w stanie umieścić coś pięknego nad czymś „brzydkim”

„Daje ci to nowe poczucie wolności i odzyskujesz pewność siebie” Ryan uruchomił projekt Scars Behind Beauty w lutym, kiedy inna kobieta skontaktowała się z nim z tego samego powodu, co Aoife

Ryan nie jest jedynym oddanym temu wspaniałemu projektowi bowiem Poppy Seger to tatuażysta z Wielkiej Brytanii, który pomógł już wielu ludziom.

„Tatuowanie  blizn po samookaleczeniu może wyzwalać. Może przynieść łzy, wspomnienia, wspomnienia „- mówi Poppy

Tylko jeden tatuażysta zdecydował się na zakrycie blizn tej 19 latki.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.