Sportowiec z USA uratował 90 psów podczas Olimpiady w Pjongczang. Czworonogi miały trafić na stół!


Gus Kenworthy, lat 26, jest amerykańskim narciarzem freestyle’owym z Kolorado, który niedawno trafił na pierwsze strony gazet po uratowaniu 90 psów z hodowli  w Południowej Korei, podczas gdy uczestniczył w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018.


W 2014 roku, podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, Gus znalazł dwa bezpańskie szczeniaki w pobliżu Wioski Olimpijskiej i musiał przejść przez długi proces, aby zabrać je do Ameryki, a teraz hciał uratować jeszcze więcej psów.

„Dziś rano mieliśmy z Mattem bolesną wizytę w jednej z 17 tysięcy psich farm w Korei Południowej” – napisał na Instagramie. ” W całym kraju 2,5 miliona psów jest hodowanych na żywność w najbardziej tragicznych warunkach, jakie można sobie wyobrazić. Tak, istnieje argument, że jedzenie psów jest częścią koreańskiej kultury. I chociaż nie zgadzam się z tym osobiście, to nie chcę narzucać tym ludziom swoich wzorców. Jednak sposób traktowania tych zwierząt jest całkowicie niehumanitarny, a kultura nigdy nie powinna być kozłem ofiarnym okrucieństwa. Pomimo pewnych przekonań niektóre psy nie różnią się od tych, które nazywamy zwierzętami domowymi. ”

 

Gus Kenworthy, lat 26, jest amerykańskim narciarzem freestyle’owym z Kolorado

 

„Dziś rano mieliśmy z Mattem bolesną wizytę w jednej z 17 tysięcy psich farm w Korei Południowej” – napisał na Instagramie

„W całym kraju 2,5 miliona psów jest hodowanych na żywność w najbardziej niepokojących warunkach, jakie można sobie wyobrazić”

„Tak, istnieje argument, że jedzenie psów jest częścią koreańskiej kultury”

„I chociaż nie zgadzam się z tym osobiście, zgadzam się, że to moim zadaniem nie jest narzucania zachodnich ideałów ludziom tutaj”

 


„Sposób, w jaki traktowane są te zwierzęta, jest jednak całkowicie nieludzki, a kultura nigdy nie powinna być kozłem ofiarnym okrucieństwa”

„Pomimo pewnych przekonań, te psy nie różnią się od tych, które nazywamy zwierzętami domowymi”

Wraz ze swoim chłopakiem Mattem, Gus postanowił zabrać jednego z psów do domu i nazwał ją Beemo

„Pprzyjedzie do Stanów Zjednoczonych, aby mieszkać ze mną, jak tylko przejdzie przez swoje szczepienia w ciągu kilku tygodni”„Nie mogę się doczekać, aby dać jej jak najlepsze życie!”

90 innych psów z hodowli jest zabieranych do Stanów Zjednoczonych i Kanady w celu adopcji przy pomocy Human Society InternationalTo świetnie że jest kilka niesamowitych osób, takich jak Gus, którzy używają swojej osoby do szerzenia świadomości i pomocy

Potrzebujemy więcej ludzi takich jak Gus na tym świecie!


Sportowiec z USA uratował 90 psów podczas Olimpiady w Pjongczang. Czworonogi miały trafić na stół!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.