Zobacz, jak ekipa z programu „Nasz nowy dom” odnowiła tę ruderę!


Kilka dni temu ruszył nowy sezon dobrze znanego programu „Nasz nowy dom”, który gości na antenie Polsatu. TYm razem Katarzyna Dowbor z ekipą pojawiła się w Antoninie na Podlasiu. Tym razem postanowili pomóc pani Beatcie Zacharewicz i jej dwóm synom – 9-letni Nikodem i 13-letni Kacper.Oczywiście dom, tej rodziny wymagał gruntownego remontu. remontu.

Matka dwóch chłopców jest po rozwodzie i samodzielnie wychowuje synów. Jej były partner nadużywał alkoholi i wpędził rodzinę w długi nie spłacając kredytu.

„Nie chciałam, żeby dzieci słuchały krzyków i kłótni. Postanowiłam, że będę sama i sama wychowam synów” – powiedziała kobieta w programie „Nasz nowy dom”.

Aby zapewnić jakiekolwiek środki do życia dla swojej rodziny Pani Beata pracuje w kuchni i dorabia jako pomoc na weselach.

Obecnie zamieszkuje ona lokal, który należy do jej byłych teściów. Niestety niebawem wracają oni z zagranicy i będzie zmuszona opuścić mieszkanie.

 

Pani Beata miała jednak alternatywę. Odziedziczyła bowiem mały wiejski domek po swoich zmarłych dziadkach. Niestety nie nadawał się on kompletnie do zamieszkania przez rodzinę. Nie posiadają też środków finansowych na jego remont.

Budynek był również nieocieplony. Kapitalnego remontu wymagała także cała instalacja elektryczna i hydrauliczna.  Na szczęście w samą porę zjawiła Katarzyna Dowbor i jej ekipa z programu „Nasz nowy dom”.

Dzięki ekipie programu stary domek nie przypomina kompletnie tego z przed remontu.

W programie Polsatu pojawił się także Maciej Dowbor, który zabrał synów pani Beaty na basen i uczył ich pływać.


Zobacz, jak ekipa z programu „Nasz nowy dom” odnowiła tę ruderę!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.