NAŚMIEWALI SIĘ Z JEJ OBRZYDLIWYCH NÓG. PÓŹNIEJ KOBIETA ZROBIŁA COŚ, CO ZAMKNĘŁO WSZYSTKIM USTA.


Po stracie niesamowitych masy w ilości 350 funtów, Jacqueline Adan poczuła się lekko niespokojnie – ale gotowa – do założenia kostiumu kąpielowego po raz pierwszy na wakacjach w Meksyku.


„Przez krótką chwilę pomyślałem sobie:” Nie mogę tego zrobić. Nie mogę tego ukryć „”Bardzo dużo czasu zajęło mi powiedzenie sobie:” Wszystko w porządku, jesteś piękna tak jak jesteś „.

Ale w chwili, gdy stanęła twarzą w twarz ze swoimi lękami, para, która była w pobliżu zaczęła wytykać ją palcami  i śmiać się z jej luźnej skóry.

„Nie wiedziałem, czy zacząć płakać, czy też założyć z powrotem moje ubrania i nie zdecydować się na kąpiel. – mówi Adan. „Nie mogłem uwierzyć, jak ktoś mógł mnie osądzać i wyśmiewać się ze mnie. Nie mieli pojęcia, kim jestem, przez co przeszedłem lub przez co przechodziłem. „

 

Adan twierdzi, że gdyby incydent wydarzył się , zanim straciła na wadze, kiedy była „zawstydzona swoim ciałem” tym, jak wyglądała, prawdopodobnie by się ubrała i pobiegła z powrotem do swojego pokoju by płakać.

„Pozwoliłbym, aby  komentarze tych ludzi wpłynęły na moje wakacje i prawdopodobnie nie poszłabym na plażę ani na basen” – mówi Adan.

Ale po trzech latach ciężkiej pracy, by drastycznie stracić na wadze – dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom – Adan zdecydował, że zasłużyła sobie na prawo do wejścia do wody.



„To mnie zadziwiło … nie mają pojęcia o mojej utracie wagi, więc dlaczego mam się przejmować ich opinią? Najważniejsze jest to co ja myślę na swój temat”- mówi. „I dlatego właśnie się do nich uśmiechnąłem i wskoczyłem do basenu!”

Adan, nauczycielka z przedszkola w San Francisco, która także pisze blog aby udokumentować swoją podróż przez odchudzanie, podzieliła się swoją historią na Instagramie, gdzie szybko stała się hitem.





NAŚMIEWALI SIĘ Z JEJ OBRZYDLIWYCH NÓG. PÓŹNIEJ KOBIETA ZROBIŁA COŚ, CO ZAMKNĘŁO WSZYSTKIM USTA.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.