Kobieta sfotografowała przestraszonego psa, którego właściciel ciągnie do schroniska, aby go uśpić, reakcja psa złamie ci serce


Nasze zwierzęta są znacznie mądrzejsze, niż im się wydaje. Czasami doskonale rozumieją sytuację i potrafią wyczuć, co się naprawdę dzieje. „Czekaj, nie idziemy do parku, zabierasz mnie do weterynarza!”

Ann Flores, która niedawno odwiedzała Harris County Animal Shelter w Houston, w Teksasie, zobaczyła przełomowy przykład tego, co dzieje się z psami. Była tam, ponieważ jej przyjaciółka była zainteresowana adoptowaniem psa, ale zanim zdążyli dotrzeć tak daleko, zauważyła kobietę, która na siłę ciągnęła swojego psa z parkingu do drzwi schroniska. Ten pies wyraźnie wiedział, że został porzucony i nie szedł chętnie.„Położył się na plecach i po prostu przewrócił” Flores powiedział The Dodo. „To było tak, jakby mówił:” Proszę, nie zabieraj mnie tutaj „.

O dziwo, na parkingu była inna kobieta robiąca to samo z drugim psem. Flores uchwyciła smutne sceny swoim aparatem i była wściekła z reakcji kobiet na ich biedny szczeniak oczywisty niepokój. Obaj ciągnęli, ale psy nie ruszyły się – powiedział Flores. „Musieli je odebrać, bo po prostu się nie poruszyli. Nie wejdą tam. ”

„Nie obchodziło ich to. Śmiali się i chichotali, bo psy się nie ruszały. Dla nich to było jak wyrzucanie śmieci. Nie mieli wyrzutów sumienia.”

Flores wysłał materiał filmowy do Ochotników Zwierząt Hrabstwa Harris, którzy pracują nad szukanie domów dla psów i kotów ze schroniska. Został przesłany wraz z prośbą o pomoc psom, które nazwali Truman i Mandi. Czas był najważniejszy, ponieważ schronisko było pełne i w ciągu kilku dni czekały na niego uśpienie, gdyby nie znaleziono domu zastępczego.

Na szczęście apel do pomocy opuszczonym szczeniętom zadziałał, a zarówno Truman, jak i Mandi od tego czasu znaleźli nowych ludzi. Podczas gdy obaj stawiają czoła wyzwaniom, aby przezwyciężyć swoją traumatyczną przeszłość, Truman i Mandi robią duże postępy, a teraz są obsypani miłością i uczuciem, których tak bardzo potrzebują! Przewiń poniżej, aby zobaczyć ich historię i daj nam znać, co myślisz w komentarzach.


Kobieta sfotografowała przestraszonego psa, którego właściciel ciągnie do schroniska, aby go uśpić, reakcja psa złamie ci serce

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.