9 oznak, że Ty i Twój partner jesteście dla siebie stworzeni…w łóżku.


Czy możesz powiedzieć, że ty i twój partner jesteście zgodni ze sobą w łóżku? Zobacz 9 oznak, że ty i twój partner jesteście swoimi łóżkowymi bratnimi duszami.

Bardzo dobrze dogadujesz się ze swoim partnerem na co dzień, ale jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to nie zawsze jesteś zadowolona? Może jest zbyt samolubny i myśli tylko o sobie? Zobacz jakie cechy posiada twoja bratnia, łóżkowa dusza.

1. Z pewnością nie jest samolubny

Możesz być pewna, że jeśli facet martwi się także o twój orgazm, to ten związek ma szansę przetrwać bardzo długo! Nie wypuszczaj takiego faceta z rąk.

2. Nadajecie na tych samych falach

Wiesz, że spotkałaś tego jedynego, gdy możesz powiedzieć, że nadajecie na tych samych falach! Komunikacja jest bardzo ważna w związku, ale wy potraficie już porozumiewać się bez słów.

3. Partner zna cię doskonale

Jeżeli facetowi zależy na tobie to będzie chciał dowiedzieć się wszystkiego na twój temat. Dobrze jeśli wykorzysta tą wiedzę także w łóżku…

4. Wzajemne poznawanie się jest przyjemnością

Facet, któremu zależy będzie próbował znaleźć twój najczulszy punkt, aby cię uszczęśliwić w łóżku. Dawanie ci przyjemności jest przyjemnością dla niego.

5. Nie obawiasz się być przy nim wrażliwa

Pokazujesz mu prawdziwą siebie i on to docenia. Jesteś wrażliwa i płaczesz na filmach? Nie przejmuj się tym – bądź sobą w każdej sytuacji – także łóżkowej.

6. Sprawia, że jesteś lepszą wersją samej siebie

Jeśli twój facet sprawia, że jesteś lepszą wersją samej siebie musisz z nim zostać na zawsze! Kiedyś ciągle narzekałaś, a teraz budzisz się w radosnym nastroju? To dzięki niemu! On sprawia, że twoje noce są przyjemniejsze.

7. Sprawia, że jesteś bardziej pewna siebie – także poza łóżkiem

Dzięki niemu twoja pewność siebie osiąga szczytowy poziom! Jesteś pewniejsza siebie w łóżku, ale także poza nim! To dzięki facetowi, który uważa, że jesteś idealna pod każdym względem.

8. Doświadczasz stanów transcendentalnych9. Nie możecie się sobą nacieszyć

Jesteście już ze sobą długo, ale nadal nie możecie się sobą nacieszyć? Gratulacje, wasz związek ma szansę przetrwać wszystko. Szczególnie jeśli nie nudzicie się w łóżku – nie oszukujmy się, łózko to ważny aspekt w każdym związku.


12

9 oznak, że Ty i Twój partner jesteście dla siebie stworzeni…w łóżku.

1 / 2Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.