10 oznak, że twój mężczyzna przestał cię kochać


Według Steve’a Harveya, autora popularnej powieści „Act Like a Lady, Think Like a Man”, „miłość mężczyzny wyraża się w trzech postaciach: deklaruje on swoje prawa dla was w miejscach publicznych, chroni i dba o was”. , w część tego powiedzenia można wątpić, ponieważ w naszych czasach nie wszystkie kobiety muszą być zapewnione lub chronione przez mężczyzn. To, czego zdecydowanie potrzebują, to miłość. Niestety, czasami kobiety często dostrzegają miłość, gdy tak naprawdę jej nie ma.



Zobacz 10 oznak, że twój mężczyzna przestał cię kochać.

Krytyka wyglądu

Omar Chajjam powiedział: „Osoba będzie lubić wszystko, nawet wady swoich ukochanych, ale będzie zirytowana doskonałością tych, których nie kocha.” Dla prawdziwie kochającego mężczyzny jesteś zawsze piękna, nawet z brudnymi włosami a nawet w twojej przewymiarowanej koszuli nocnej. Nie zauważy, że po feriach zimowych zyskałeś kilka dodatkowych kilogramów, jeśli sam nie powiesz tego. Ale jeśli twój mężczyzna nieustannie mówi ci, abyś poszedł na siłownię lub podpowiedzi, że potrzebujesz chirurgii plastycznej, nie spiesz się, by mu oddać. Najprawdopodobniej to nie twój wygląd nie pasuje do niego, ale ty sam. A nawet jeśli schudniesz, znajdzie w tobie inne błędy.


Omówienie twoich wad z przyjaciółmi

 

Kobiety mają tendencję do omawiania problemów w relacjach lub niedociągnięć partnera z przyjaciółmi, podczas gdy mężczyźni starają się zachować wszystko nie wypowiedziane. Nikt nie jest doskonały, ale prawdziwie kochający ludzie koncentrują się na zaletach partnera, zamiast skupiać się na wadach.

Jeśli twój partner pozwala sobie na publiczne upokorzenie i śmieje się z twoich porażek, nie spodziewaj się niczego dobrego z takiego związku. Taki partner cię nie szanuje, a silny i niezawodny związek jest niemożliwy bez szacunku. Krytykując cię z innymi ludźmi, nieświadomie próbuje udowodnić innym (i sobie), że to twoja wina, że ​​przestał cię kochać.


Jego stosunek do twoich przyzwyczajeń

Kobiety lubią skarżyć się na skarpetki męskie rozproszone po domu, ale czasami mają też irytujące lub dziwne nawyki. Chcemy zajmować łazienkę przez 2 godziny i rozmawiać z naszymi koleżankami tak bardzo, jak to możliwe, napełniać szafę niepotrzebnymi rzeczami, jeść z talerza naszego chłopaka lub śpiewać tę samą piosenkę przez cały dzień. Kochający mężczyźni, z reguły, znoszą to wszystko i milczą lub reagują z humorem. Jeśli twój człowiek nieustannie analizuje każdą małą rzecz, którą robisz i robi negatywne komentarze na temat twojego zachowania, oznacza to, że jedynym uczuciem, jakie mu pozostało, jest irytacja zamiast miłości.


Czy uważnie cię słucha?

Naukowcy udowodnili, że mężczyzna jest w stanie uważnie słuchać kobiety przez 6 minut. Dlatego, panie, następnym razem, gdy planujesz rozmowę z ukochaną, trzymaj się krótko. Tematy, na które bardzo trudno jest się skoncentrować, to nieznani ludzie, celebrytki, zakupy, moda i diety. Jeśli to możliwe, najlepiej omówić tego typu rzeczy ze swoimi przyjaciółmi.

A jednak, jeśli człowiek widzi, że coś jest dla ciebie bardzo ważne, dołoży wszelkich starań, aby uważnie cię słuchać, nawet jeśli ten temat jest dla niego zupełnie nieinteresujący. Kiedy cię kocha, nie pozostawi cię bez uwagi. Ale jeśli ciągle zmienia temat lub ucieka za pomocą różnych wymówek za każdym razem, gdy próbujesz mówić, najprawdopodobniej twoje zmartwienia nie przeszkadzają mu. W związku z tym nie zamierza brać udziału w rozwiązywaniu problemów, które mogą pojawić się w związku.


Jego stosunek do twoich emocji

Mężczyźni absolutnie nie mogą znieść kobiecych łez. Niedawno znaleziono naukowe wyjaśnienie: okazuje się, że kobiece łzy zawierają specjalne lotne substancje, które obniżają poziom testosteronu we krwi mężczyzn, co prowadzi do zmniejszenia pożądania seksualnego. Więc nie używaj płaczu jako sposobu na wpływanie na ukochanego często.

W rzeczywistości, kiedy płaczesz, jedyne, co człowiek chce zrobić, to uciec i nie widzieć. Ale jeśli cię kocha, będzie się trzymał razem i robił wszystko, co może, aby cię pocieszyć, nawet jeśli powód, dla którego płaczesz, wydaje mu się banalny. Uspokoi się tylko wtedy, gdy znowu zaczniesz się uśmiechać. Jeśli jednak cię nie kocha, twoje łzy będą jeszcze jednym powodem, aby się na ciebie złościć.


Flirtowanie

Flirtowanie jest bardzo dobre dla relacji. To wspaniałe narzędzie do ożywienia uczuć i pokonania rutyny, gdy jesteście razem od dawna. Wiadomości tekstowe, intrygujące podpowiedzi, zabawne zdjęcia – wszystko to rozbudza obustronne zainteresowanie, tak jak w pierwszych dniach relacji. Oczywiście bardzo ważne jest, aby obaj partnerzy aktywnie reagowali na wzajemne postępy.

Jeśli jednak wysłałeś już 10 erotycznych selfie w różnych pozach do swojego partnera i wymyśliłeś nowe linie, ale reakcja twojego mężczyzny jest zerowa, przestań to robić. Albo zastanów się, co może spowodować, że twój partner zignoruje twoje zaliczki.


Jego reakcja na prośby

Dla kochającego człowieka, prośby i życzenia jego ukochanego (nie przyjaciół lub odległych krewnych) zawsze zajmą pierwsze miejsce. W rzeczywistości mężczyźni lubią pomagać kobietom – to daje im możliwość wykazania się, jak są fajni, silni i odpowiedzialni. Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdy człowiek nie może pomóc, na przykład, nie wie, jak naprawić kran, ale z pewnością nie powinien zostawić cię w spokoju, aby poradzić sobie z tym problemem – zamiast tego zadzwoni do hydraulika. Jeśli jednak najbardziej niewinna prośba, np. Prośba o pomoc w wymianie żarówek, jest postrzegana z irytacją i jako „jeszcze jedno nie do zniesienia zadanie”, relacja warta jest ponownego rozważenia. Czy to możliwe, że twój mężczyzna pomaga innej kobiecie iz większym entuzjazmem?



Zazdrość

Okazuje się, że nawet małpy mogą czuć się zazdrosne o swoich partnerów wokół innych mężczyzn. Zazdrość zrodziła się w trakcie ewolucji jako sposób na zachowanie integralności pary. Człowiek jest podłączony tak, że podświadomie chce zadeklarować swoje prawa do kobiety i być jedynym „właścicielem” jej piękna. Dlatego jest całkiem naturalne, że twój człowiek zaczyna się denerwować, gdy ktoś zwraca na ciebie uwagę. Ale ludzie, oczywiście, nie są małpami, a napady nadmiernej zazdrości tylko szkodzą stosunkom.

Ale kiedy człowiek jest absolutnie obojętny na znaki uwagi, które inni mężczyźni pokazują swojej pani, jest to alarmujący znak. Nie chce już dla niej walczyć i nie chce się starać, aby stać się dla niej jak najlepiej.



Ochrona przed niebezpieczeństwem

Potrzeba ochrony swoich bliskich jest również podstawą dla mężczyzn, podczas gdy potrzeba ochrony jest podstawą dla kobiet. I choć współcześni ludzie nie muszą już chronić słabszej płci przed drapieżnikami i dzikimi plemionami, wciąż istnieje niebezpieczeństwo w naszym niespokojnym świecie. Dlatego jest całkiem naturalne, że kochający człowiek martwi się, gdy jego druga połowa wraca z pracy późno lub jest sama w nieznanym miejscu. Jeśli nie może być w pobliżu, to przynajmniej zadzwoni do niej i upewni się, że wszystko z nią w porządku. Chroniąc kobietę przed zagrożeniami, zarówno prawdziwymi, jak i wyimaginowanymi, człowiek czuje się jak superbohater.

Dlatego jeśli nie dostaniesz ochrony i wsparcia od człowieka w trudnych sytuacjach, takich jak chodzenie do domu w nocy samemu, zagubienie się w nieznanym mieście lub przeklinanie przez szefa, jest to bardzo zły znak. Twój wybrany jest albo tchórzem, albo po prostu cię nie lubi. Dlaczego więc go potrzebujesz?


Miłe słowa i wyrażanie uczuć

Język miłości składa się z delikatnych słów, dotyku, uścisków i pocałunków. Kiedy nazywamy partnera rzeczami takimi jak „kochanie”, „kochanie” lub „kochanie”, tworzymy specjalną intymną atmosferę. Wybór czułych imion pojawia się nieświadomie i pokazuje, jak jeden partner odnosi się do drugiego, kto dominuje w związku i jak dobrze są zrównoważeni.

Nawiasem mówiąc, mężczyźni potrzebują wszystkich tych miłosnych ujęć tak samo jak kobiety. Badacze z USA przeprowadzili wywiady z 1000 małżonków i odkryli, że ci mężowie, którzy często całują się i tulą do swoich żon, czują się 3 razy szczęśliwsi w małżeństwie niż ci, którzy tego nie robią.

Więc jeśli twój człowiek marszczy brwi za każdym razem, gdy spróbujesz go przytulić i nazwać „kochanie”, powodem nie jest jego naturalna męska dyscyplina. Choć może wydawać się to smutne, jego uczucia prawdopodobnie zanikły.


10 oznak, że twój mężczyzna przestał cię kochać

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.