Modne rzeczy, które czas najwyższy pożegnać! Nie rób tego więcej!


Kardigany, które były popularne w latach sześćdziesiątych, ubrane w duże odbitki z lat 80. i rozkloszowane jeansy z lat 70. XX wieku, to rzeczy, które widzimy dziś na światowych pasach startowych. Większość ekspertów zgadza się, że każdy cykl mody trwa średnio 15 lat. Ludzie potrzebują około 2 lat, aby zauważyć trend, po czym nabierze on rozpędu przez następne 5 lat, a po jego upowszechnieniu osiągnie szczyt na następne 5 lat. Wreszcie jego popularność zacznie się zmniejszać, a proces zanikania potrwa 3 lata. Z czasem trend może powrócić. Istnieje kilka typowych trendów, które są na ich drodze, a wiedza, co to jest, pomoże ci uniknąć błędów, tworząc idealny wygląd.


1. Obfitość pierścieni

Zgodnie z etykietą jubilerską całkowita liczba pierścionków na rękach kobiety nie powinna przekraczać 3, w tym obrączkę. Z jednej strony dozwolone są maksymalnie 2 sztuki biżuterii. Pamiętaj, że po godzinie 17:00 zaleca się noszenie biżuterii z diamentami, szmaragdami i rubinami.
2. Swetry i sukienki wykonane z taniej dzianiny

Zła jakość dzianin rozciąga się i pigułki łatwo. Co więcej, materiał o złej jakości może powodować reakcję alergiczną na skórze. Idealny stosunek to 20-30% syntetycznych i 70-80% naturalnych włókien.
3. Opalanie pończosznicze

Lepiej nie zakładać pończoch w kolorze jasnobrązowym latem, ponieważ nie wyglądają one estetycznie. Pamiętaj o jednej zasadzie – rajstopy w kolorze nago powinny być o tonie ciemniejszym niż twoja skóra. Dziewczynki o pełnych kształtach powinny zdecydować się na czarne rajstopy – sprawią, że ich nogi będą wyglądać szczuplej.

Możliwe jest noszenie rajstop z letnimi butami, ale ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor i fakturę. Pamiętaj jednak, że nigdy nie wolno nosić rajstop z odkrytymi letnimi butami.4. Koronkowa bielizna z obcisłymi bluzkami

Niektóre kobiety uważają, że noszenie koronkowej bielizny pod obcisłymi ubraniami jest sexy. Ale to jest złe. Gładka bielizna w pięknym kolorze to o wiele lepszy wybór. Ponadto, powiedz nie noszenia pasków silikonowych z otwartymi sukienkami na ramię i zamiast tego wybiera biustonosze bez pasków.
5. Brak akcesoriów

Akcesoria mogą uzupełnić Twój wizerunek i nadać mu niepowtarzalny urok. Możesz użyć kapeluszy, szalików, pasów, sprzęgieł, zegarków lub sztucznej biżuterii. Akcesoria mogą być tego samego koloru co ubrania lub mogą się z nimi kontrastować. Decydując się na właściwą, pamiętaj o złotej zasadzie: powinieneś nosić akcesoria pasujące do twojego ciała. Zdecyduj się na duże przedmioty, jeśli masz posągowe ciało, podczas gdy małe panie powinny wybrać mini-akcesoria.
6. Ubrania w stylu piżamy

Popularny już kilka lat temu styl piżamowy wśród masonerów jest już w drodze. Powiedz „nie” dla bluzy z kocimi uszami – zostaw je dla 15-letnich dziewcząt.7. Jeansy wsunięte w buty na wysokim obcasie

To sprawi, że twój obraz będzie wulgarny. Noszenie dżinsów w butach, takich jak kowbojskie buty lub heskie buty, jeśli nie mają wysokich obcasów, jest w porządku. Kolejną dobrą kombinacją są botki i obcisłe dżinsy. Dżinsy można nawet podwinąć nad butami, dzięki czemu możesz je pokazać.
8. Okulary przeciwsłoneczne z kryształami

Zdecyduj się na okulary o nietypowym lub klasycznym kształcie bez żadnych ozdób kryształów. Ta „biżuteria” może sprawić, że twój wizerunek będzie wyglądał tanio. Wybierając okulary przeciwsłoneczne, pamiętaj o typie twarzy. Jeśli masz typ twarzy kwadratowej, wybierz okulary przeciwsłoneczne w kształcie motyla, owalna twarz będzie dobrze wyglądać w przypadku okularów lotniczych aviator, a okrągła twarz będzie wyglądać dobrze z dowolnym kształtem.
9. Długie ostre paznokcie

Zwróć też uwagę na swój manicure. Długie, ostre paznokcie o jasnych wzorach to trend z przeszłości, obecnie modny jest owalny kształt paznokci i „pointes”. Kształt „punktów” przypomina buty noszone przez tancerzy baletowych. Wybierając kolor, zdecyduj się na biały, czarny, czerwony lub przezroczysty lakier do paznokci – te kolory zawsze wyglądają modnie.


Modne rzeczy, które czas najwyższy pożegnać! Nie rób tego więcej!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.