12 oznak, że twój partner jest zakochany w tobie na zabój!


Prawdziwa miłość jest nie tylko odczuwalna, ale widoczna gołym okiem. Ale jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy szukają dowodów w każdej sytuacji i wolą fakty od dedukcji, uzbrój swoje oczy i zwróć uwagę na następujące objawy.

1. Dzielą się jedzeniem.

Jeśli pamiętasz Joey’a z „Friends”, popularnego serialu z lat 90-tych, nigdy nie dzielił się nim z nikim. Nawet jeśli ta osoba była dziewczyną, którą naprawdę lubił i umawiał się z nią na randkę. W rzeczywistości robił coś wręcz przeciwnego – nigdy nie przegapił okazji zjedzenia porcji dziewczyny, kiedy zabrała się do damskiego pokoju.

Podobno jest wielu ludzi, którzy nienawidzą, gdy ktoś bierze kęs ich jedzenia, zwłaszcza bez pytania. Wielu mężczyzn również czuje się dziwnie, gdy karmią się romantycznie łyżką lub widelcem. Dlatego widząc, jak twój partner dzieli się z tobą jedzeniem, proponując ci smak, i nie mając nic przeciwko jedzeniu z ich talerza w miejscu publicznym lub w domu, jest to dobry znak uczucia.2. Zostawiają ci wiadomości głosowe.

Komunikacja online często zabiera najwięcej czasu z innymi ludźmi. To dobra alternatywa dla tych, którzy nie mogą być razem tak bardzo, jak chcą, ale wciąż czują potrzebę pozostania w kontakcie.

Jednak zwykłe słowa na ekranie nie mają tego samego znaczenia lub mają ciepło i intonację, które były zamierzone. Często są bezosobowe. Wiadomości głosowe, wręcz przeciwnie, nie są. Dotykają, a rozmowy zdalne o wiele lepiej.

Gdy następnym razem usłyszysz wiadomość głosową wysłaną przez twojego partnera, pamiętaj, że zajęło jej to sporo czasu i wysiłku, aby go nagrać, czasami znajdując ciche miejsce, bo cię kochają.

3. Pozostawiają telefon bez opieki.

Mówiąc o telefonach, niektórzy ludzie chronią swoje urządzenia techniczne, takie jak sępy przed zdobyczą. Korzystają ze wszystkich środków ochrony, takich jak hasła i odciski palców, i nigdy nie pozostawiają telefonów ani tabletów bez nadzoru. Kiedy w domu, w towarzystwie partnera, zachowanie to wydaje się dziwne i może sprawić, że twój partner będzie się zastanawiał, dlaczego jesteś tak opiekuńczy. Zwykle oznacza to, że dana osoba ma coś do ukrycia, a to nie jest dobry fundament dla relacji zbudowanej na zaufaniu.

Nikt nie mówi, że twój partner powinien zapewnić ci wszystkie hasła do wszystkich profili sieci społecznościowych, ponieważ wszyscy mamy prawo do prywatności. Ale jeśli osoba zachowuje się naturalnie wokół ciebie i wykazuje oznaki zaufania i szczerości w ich intencjach, oznacza to tylko prawdziwą miłość.4. Są gotowi na próbowanie nowych rzeczy.

Kiedy dwoje ludzi się spotyka, oboje przynoszą swoje preferencje i niechęci do stołu. Im jesteśmy starsi, tym trudniej jest nam powiedzieć „tak” dla czegoś nowego, zwłaszcza jeśli chodzi o hobby i sposoby spędzania czasu.

Partner, który głęboko troszczy się o ciebie i chce dowiedzieć się więcej o Twojej osobowości, z pewnością spróbuje wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych. Zaangażowanie w jedno hobby i robienie rzeczy razem, czy to kurs gotowania czy jazda konna, zacieśnia więzi między wami dwoma i otwiera wasze ukryte cechy. Co więcej, zawsze jest to kolejna okazja, aby spędzić razem czas zamiast być z dala od siebie. I upewnij się, że cenisz sobie pragnienie drugiej osoby, aby spędzić z tobą jak najwięcej czasu w erze napiętych harmonogramów pracy.

To powiedziawszy, nie oczekujemy, że mężczyźni podadzą ci rękę podczas lekcji makijażu lub że kobiety trzymają śrubokręt podczas naprawiania samochodu w garażu, ale co powiesz na znalezienie czegoś interesującego dla obu partnerów?

5. Zostawiają ci śliczne notatki i niespodzianki.

Diabeł tkwi w szczegółach, podobnie jak prawdziwe uczucia. Wielkie gesty na wielkie rocznice i uroczystości są normalne. Większość z nas nie płaci za te okazje i nie przygotowuje prezentów. Ale to małe akty dobroci i nieoczekiwanych uprzejmości, które mają największą wartość i rozświetlają Twój dzień.

Małe karty „Kocham Cię” ukryte w kieszeni płaszcza, zabawne wiadomości nabazgrane na lustrze w łazience pastą do zębów, ostatni kawałek Twojej ulubionej czekolady dla ciebie, przykłady są nieskończone. A głównym znaczeniem takich rzeczy jest: „Cieszę się, i chcę, abyście o tym wiedzieli każdego dnia.” Czy to nie jest znak jak żaden inny!6. Zmieniają swoje nawyki.

Stare nawyki umierają ciężko, wiemy o tym. Wiemy również, że nikt nie powinien całkowicie zmienić swojej osobowości, aby pozostać w produktywnym związku. W relacjach chodzi o to, że dwie osoby są tym, kim są, ale starają się być dla siebie najlepszą wersją siebie.

Załóżmy, że mieszkasz w apartamencie z jedną sypialnią. Jesteś wczesnym ptaszkiem i oglądał telewizję w połowie nocy. Czy spróbuje nieco przesunąć swój plan na dobranoc, aby podzielić się chwilami przytulania i dobrze przespać noc? Jeśli tak, masz szczęście.

Albo wyobraź sobie sytuację, w której jest prawdziwym mól książkowy (zdarza się, zaufaj nam), a ty … cóż, nie jesteś jednym. Posiadanie kolczyków i szminek w całym domu było dość powszechne dla twojego życia. Czy starałbyś się być bardziej zorganizowany, stawiając na swoim miejscu rzeczy? Jeśli tak, to ma szczęście. To właśnie mamy na myśli.7. Niosą z tobą najokropniejsze chwile.

To jest między dwiema płciami. Oboje mamy swoje „rzeczy”, które próbuje druga płeć, ale ich nie rozumieją ani nie akceptują.

Dla facetów to byłoby zakupy. Niewielu ludzi tam jest chętnych, aby towarzyszyć swoim kobietom podczas zakupów, które mogą trwać wiele godzin. Ale jeśli twój mężczyzna ma dużo czasu i pieniędzy na ubrania i akcesoria, to naprawdę jest w tobie. Bardziej, jeśli bierze czynny udział w procesie wyboru i dopasowania, udzielając jego rad i opinii (oczywiście przemyślany).

W przypadku dziewcząt może to być dowolna impreza sportowa, transmitowana na żywo lub emitowana w telewizji, której dotyczy druga połowa. Życie w domu można zawiesić na okres mistrzostw lub ważnych gier, ale możesz wziąć w nim udział. Poproś go, aby wyjaśnił, o co chodzi w tej grze i dlaczego tak bardzo jej się to podoba. Szczere zainteresowanie i chęć bycia częścią jego rozrywki musi być doceniona.8. Wolą rozmowę, a nie milczenie.

Wszyscy marzymy o tej jednej osobie, z którą możemy milczeć. Nie chodzi o uciążliwą ciszę, gdy nie masz o czym rozmawiać i walczyć o temat do omówienia. Nie, chodzi o cudowną ciszę, kiedy wszystko jest spokojne i czyste, a ty czujesz się bezpiecznie i cicho obok siebie.

Jednakże, gdy nadejdzie okres burzowy i jest sytuacja lub problem, o którym należy porozmawiać, kluczem jest przemyślana rozmowa. Osoba, która naprawdę dba o twój związek i harmonię między wami, zawsze wybierze uczciwość i dialog, a nie tłumi dyskusję. Im lepiej nauczysz się rozmawiać w sprawach, tym łatwiej będzie ci jechać naprzód. Miłość także dotyczy zrozumienia.

9. Są dumni z bycia z tobą.

W porządku jest utrzymanie relacji prywatnej na początku, gdy obaj chodzisz niestabilnym gruntem lub raczej chcesz potajemnie rozkoszować się romansem. Ale kiedy minęło sporo czasu od chwili, gdy zacząłeś się spotykać, a jeden z was wciąż jest nieśmiały z powodu swojej suwerenności – to nie jest fajne.

Widząc, że twój partner jest dumny z bycia z tobą, jest wręcz tak podnoszący na duchu. Są gotowi przedstawić cię znajomym, rodzinie i współpracownikom, często mówią o tobie, cenią twoje małe kroki w kierunku wyznaczonego celu i świętują twoje wielkie zwycięstwa. Zmieniają status swoich relacji z sieciami społecznościowymi, z przyjemnością publikują zdjęcia i nigdy nie przestawają trzymać się za ręce, gdy spotykają się z kimś. Teraz jesteście razem, co nie jest radosne!10. Nie odwracają się od ciebie, kiedy ich najbardziej potrzebujesz.

Życie nie jest tylko słońcem i tęczą, w rzeczywistości jest też pełne brzydkich chwil. Choroba może przytrafić się każdemu z nas i zwykle jest nieoczekiwana. Pomijając negatywne skutki choroby, jest to dobra okazja, aby dowiedzieć się, kim jesteś.

Jeśli twój partner może być łatwo przerażony twoim nie tak pięknym wyglądem, wysoką temperaturą, słabością, nowo odkrytą potrzebą i paroma kaprysami – cóż, szkoda. Jeśli z niecierpliwością biegają dookoła kupując pomarańcze („Dobre źródło witaminy C!”), Zmieniając termometry („To idzie w dół, hurra!”) I popijając oglądając ulubioną serię z tobą („Och, nie znowu … Ah, OK, zróbmy to „) – znalazłeś właściwą osobę.

11. Słuchają twojej rady.

Ten jest naprawdę trudny. Z jednej strony, kobiety szukają silnego mężczyzny, który może podejmować decyzje, a mężczyźni chcą kobiety, która może zrobić coś więcej niż być potrzebującym i niezdecydowanym przez cały czas. Z drugiej strony wszyscy chcemy partnera, który jest gotowy wysłuchać nas i nie będzie się wstydził prosić o poradę. Co dwie głowy to nie jedna.

Jeśli więc znalazłeś wyjątkową osobę, która ceni twoje opinie i chce usłyszeć, co masz do powiedzenia, trzymaj się ich i nie puszczaj. Ponieważ cię kochają.12. Jest dużo dotykania, a nawet gryzienia.


12 oznak, że twój partner jest zakochany w tobie na zabój!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.