10 księżniczek jako współczesne, złe dziewczyny!


Filmy animowane o księżniczkach nie były pierwotnie główną linią działalności Disneya. Jednak z biegiem lat sytuacja się zmieniła, a łączne przychody z takich kreskówek szacuje się na około 3 miliardy dolarów rocznie. Ale czy sytuacja byłaby inna, gdyby Disney kręcił filmy o złych dziewczynach?

Księżniczki Disneya zawsze wydawały się dobrymi dziewczynami o doskonałych manierach i serdecznych sercach. Ale ponieważ większość z nich to nastolatki, trudno sobie wyobrazić, że nigdy nie chciały pozwolić sobie na włosy i zabawić się.

10. Jasmine

Pomimo luksusowego stylu życia, Jasmine nigdy nie była zepsutą dziewczyną tatusia i zawsze była gotowa na przygodę. Artyści odrodzili ją jako gwiazdę R & B, miłośnika koszykówki i życia w luksusowym poddaszu z panoramicznym widokiem.


9. Kopciuszek

Dopóki nie spotkała swojego księcia, Cinderella była najbardziej skromną i skromną ze wszystkich księżniczek Disneya. Artystka postanowiła nadać swojemu stylowi nieco stylu i przekształcić ją w efektowną celebrytę.

8. Roszpunka

Po tym jak utknęła w wieży przez większość jej życia, nic dziwnego, że Rapunzel nie miałby nic przeciwko szaleństwu po ucieczce. Jej smak wolności zaowocował jaskrawymi farbowanymi włosami, tunelami i tatuażami na rękawach.


7. Ariel

Chociaż Ariel zawsze była gotowa stanąć w obronie swoich przekonań i dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć swoje cele, wie również, jak się zrelaksować i dobrze się bawić. Pomimo bycia córką króla Tritona, życie w luksusowym życiu nigdy nie było jej głównym priorytetem. Gdy stanie się częścią ludzkiego świata, Ariel będzie beztroską dziewczyną, z którą na pewno chcesz spędzić wolny czas, zagrać na konsolę Xbox i zjeść pizzę w piątkowy wieczór.


6. Belle

Belle to uważna księżniczka, gotowa poświęcić się w zamian za życie swojego ojca. Jednak jej skrajna pasja do czytania dała jej reputację wśród mieszkańców miasteczka o oczarowanej i nieco dziwnej dziewczynie. Założę się, że nikt nie nazwałby Belle dziwnym po jej przemianie w tak oszałamiającą, złą dziewczynę!


10 księżniczek jako współczesne, złe dziewczyny!

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.