Ta 25-latka marzy, by mieć największe pośladki na świecie. Efekt jest porażający!


24-letnia modelka ze Szwecji o imieniu Natasha Crown chce zapisać się w księdze Guinness jako posiadaczka największych implantów pośladków w historii świata.


Media społecznościowe pełne są osób, które prezentują tam swoje imponujące krągłości. Tylko nieliczna ich część otwarcie przyznaje, że ich kształty to przede wszystkim zasługa chirurga plastycznego. Ta młoda kobieta jednak nic takiego nie ukrywa i otwarcie przyznaje, że powiększyła swoje pośladki po raz pierwszy gdy miała 20 lat. Sama przyznaje też, że ma na tym punkcie obsesję i planuje w przyszłości kolejne operacje.

Jej największym marzeniem jest stać się posiadaczką najobszerniejszej pupy na świecie. Przyszła rekordzistka Guinnessa naprawdę poważnie zabrała się za realizację tego celu. Sami się przekonajcie jak bardzo kolosalne są efekty.

Natasza nie inwestuje jedynie w operacje plastyczne. Stosuje odpowiednią dietę i regularnie chodzi na siłownię. Wszystko to jest ustawione na jeden ważny cel. Zostać rekordzistką posiadającą największe pośladki w historii świata.

„Pierwszą rzeczą, jaką robię po przebudzeniu, jest podziwianie mojej pupy w lustrze. Może coś ze mną nie tak, ale nie uważam, że jest wystarczająco duża. Marzę o jeszcze większej” – mówi Natasha.


Ta 25-latka marzy, by mieć największe pośladki na świecie. Efekt jest porażający!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.