10 rzeczy, które robią kobiety, aby przyciągać mężczyzn jak magnes


Wydaje się, że kobieca atrakcyjność jest bardzo subiektywna: niektórzy mężczyźni lubią pulchne kobiety, niektórzy mężczyźni wolą szczupłe dziewczyny, a inni nie dbają o kształt, ale zwracają uwagę na inne rzeczy. Naukowcy doszli do wniosku, że istnieje wiele podprogowych rzeczy na temat kobiecych zjawisk, które mężczyźni zauważają nieświadomie.
Różne badania zostały przeprowadzone przez różnych naukowców z różnych krajów w różnych okresach czasu. Ogółem w badaniach wzięły udział tysiące mężczyzn i kobiet.

Zobacz co kobiety robią, żeby przyciągać facetów!

1. Głos i sposób mówienia

Na początku naukowcy odkryli, że mężczyźni wolą kobiety, które mają wysoki „kobiecy” głos. Marilyn Monroe jest doskonałym przykładem idealnego głosu. Najmniej atrakcyjnym głosem jest piskliwy głos, jak Kim Kardashian i Ellen Page.

Dzieje się tak dlatego, że wysokie kobiece głosy są związane z młodością, co jest równoznaczne z atrakcyjnością. Starsze kobiety często mają piskliwe głosy.

Inne badania wykazały, że mężczyźni wolą kobiety, które mówią w podobny sposób do swoich. Dotyczy to sposobu wymawiania określonych słów i liter, tempa wypowiedzi i innych szczegółów.
2. Wysokość

Zapewne wszyscy wiedzą, że mężczyźni najczęściej wolą kobiety niższe niż oni sami. Różnica w wysokości może być mniejsza niż 7 lub 8 cali.

Jednak jest wielu mężczyzn, których wzrost jest mniejszy niż przeciętnie. Tak więc, podczas gdy wysoki mężczyzna próbuje znaleźć krótkie dziewczyny, krótcy mężczyźni szukają kobiet o podobnej wysokości.3. Wiek

Często spotykamy pary, w których mężczyźni są starsi od kobiet. I wygląda na to, że większość par jest właśnie taka. Istnieją jednak bardzo jasne przykłady par, w których kobieta jest starsza.

Naukowcy odkryli, że mężczyźni w wieku 20 i 30 lat preferują kobiety w wieku od 24 do 25 lat jako partnerzy seksualni. Dzieje się tak dlatego, że w tym wieku kobieta najprawdopodobniej zostanie matką. I w tym przypadku nie ma znaczenia, czy mężczyzna czy kobieta myślą nawet o dzieciach. To wszystko z powodu ewolucji. Mężczyźni, którzy mieli kontakty seksualne z kobietami w wieku od 24 do 26 lat, mieli więcej dzieci niż inni mężczyźni.

Mężczyźni, którzy mają więcej niż 30 lat i wybierają starsze kobiety niż oni sami, nie mogą być wyjaśnione tą teorią. Prawdopodobnie w tym przypadku musimy szukać przyczyn i motywacji psychologicznych. A może powinniśmy pamiętać, że nie ma sytuacji, w których mężczyźni wybierają kobiety na podstawie tylko jednego kryterium atrakcyjności.
4. Kolor oczu

Naukowcy z Uniwersytetu w Tromsø w Norwegii twierdzą, że niebieskoocy mężczyźni wolą kobiety o niebieskich oczach. Zdaniem naukowców dzieje się tak dlatego, że kolor oczu przyszłego dziecka pomaga zrozumieć, czy wybór był właściwy.

Mężczyźni o brązowych i zielonych oczach nie preferują niebieskookich kobiet.

Oczywiście preferencje niebieskookich mężczyzn wydają się logiczne. W rzeczywistości, nawet jeśli oboje rodzice mają niebieskie oczy, mogą mieć brązowookie dziecko.


10 rzeczy, które robią kobiety, aby przyciągać mężczyzn jak magnes

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.