11 rzeczy, które szczęśliwe pary robią zanim pójdą spać


Bardzo ważne jest, aby spędzić trochę czasu ze swoim partnerem przed pójściem spać. Nie ma znaczenia, ile czasu musisz spędzić razem – godzinę lub kilka minut. Jeśli to tylko dwoje z was cieszy się, rozmawia i pokazuje swoją miłość, to wszystko, czego potrzebujecie.
1. Przełącz telefony w tryb cichy i odłóż je.

Uzależnienie od mediów społecznościowych tłumi uwalnianie oksytocyny w organizmie. Hormon ten odpowiada za emocjonalną bliskość i więź. Psychoterapeuta Carol Carey zaleca przestrzeganie prostej zasady: wyłącz telefony lub odłóż je o 21.00.2. Zapomnij o pracy.

Postaraj się zapomnieć o pracy i przestań sprawdzać pocztę służbową, gdy jesteś w łóżku. O wiele lepiej jest spędzić ten czas razem i odpocząć, aby jutro być produktywnym w pracy. Poruszanie się po mieszkaniu łączy emocjonalnie pary, pomaga zapomnieć o problemach i sprawia, że ​​czujesz się zrelaksowany. Unikaj rozmów o pracy, kłopotach finansowych lub cokolwiek innego, co może sprawić, że twój partner poczuje się zaniepokojony.3. Idź spać w tym samym czasie, co twój partner.

Wiele par nie widuje się przez cały dzień i ma zwyczaj chodzenia spać o różnych porach. Według psychologa Curta Smitha szczęśliwe pary szczotkują zęby razem i kładą się spać w tym samym czasie. Pomaga im utrzymać ciepło i intymność ich związku.


11 rzeczy, które szczęśliwe pary robią zanim pójdą spać

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.