10 obrazów, które zrozumieją tylko leniwe kobiety!


Bądźmy ze sobą szczerzy drogie panie. Czasami wszyscy czujemy, że nie musimy przejmować się naszymi nudnymi codziennymi obowiązkami i nie ma się czego wstydzić. Jednak niektóre dziewczyny stały się na tyle profesjonalistkami w swoim spokojnym stylu życia, że nie wiemy, czy powinniśmy je nazwać leniwymi czy też geniuszem.My w Viralbox.pl jesteśmy pewni, że większość z was może spokojnie odnieść się do tych sytuacji, nawet jeśli nie jesteście leniwi i nie jesteście kobietami.

Po co golić całe nogi, jeśli widoczne są tylko niektóre ich części? Bezsensowna strata czasu jeśli wiesz, że nie wylądujesz w łóżku ze swoim facetem.

Jeśli powiesz, że nie masz „krzesła”, nie można ci ufać. Dodatkowo wybieranie z niego ubrań na podstawie węchu to podstawa.Używasz suchego szamponu, aż poczujesz swędzenie? Jeśli myślałaś, że inne kobiety robią inaczej, to niestety jesteś w błędzie.

Wiesz, co robić, gdy zabraknie czystych skarpet i podkoszulków. Po co je prać, skoro można zamówić sobie nowe w sklepie interentowym?

Pożyczasz przybory toaletowe chłopaka? Przecież dzielenie się z innymi ludźmi to nic złego. Pod warunkiem, że nie trwa to miesiącami.


10 obrazów, które zrozumieją tylko leniwe kobiety!

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.