8 rzeczy, które kobiety muszą wiedzieć o facetach!


Zobacz interesujące fakty są o facetach, które pomogą ci praktycznie czytać im w myślach. Niektórzy faceci są skomplikowani i trudni do zrozumienia, choć przez większość czasu słyszymy, że to dziewczyny są skomplikowane. Ale nie inaczej jest z facetami.

Książka „Mężczyźni pochodzą z Marsa, a kobiety z Wenus”, stwierdza, że najczęstsze problemy z relacjami wynikają z psychologicznych różnic między facetami i dziewczętami. Są pewne rzeczy, których zarówno Faceci, jak i Dziewczyny nie rozumieją.

1. Faceci pragną uwagi

Na początku związku facet i dziewczyna poświęcają sobie bardzo dużo uwagi. Nie myśl, że faceci nie lubią, gdy poświęcasz im swoją uwagę. Nie bój się okazywać miłości i uwagę swojemu facetowi. Musisz sprawić, żeby poczuł się szczęśliwy. Spraw, aby poczuł się lepiej na oczach wszystkich.

2. Przyciąganie wyglądem

Faceci są przyciągani do kobiet ich wyglądem fizycznym już na samym początku. Ale przyciąganie nie zależy od idealnego kształtu ciała czy idealnego wyglądu. Facetów łatwo przyciągnąć do siebie – słodką ekspresją, wesołymi oczami i sposobem, w jaki na niego patrzysz.

3. Faceci nie mówią otwarcie o uczuciach

Faceci zwykle nie mówią o swoich uczuciach. Ale to nie znaczy, że nie mają uczuć. Czasami też chcą rozmawiać o swoich uczuciach. Czasem nawet najsilniejsi faceci są bardziej emocjonalni od dziewczyn.

4. Nie lubi prosić o pomoc

Faceci zawsze będą unikać pomocy. Nienawidzą prosić o pomoc. Rodzą się jako dżentelmeni, lubią pomagać innym i dziewczętom. Faceci po prostu muszą czuć się potrzebni.


8 rzeczy, które kobiety muszą wiedzieć o facetach!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.