14 rzeczy, które kobiety kochają w łóżku, ale boją się o nie poprosić.


Wiele kobiet oczekuje pewnych rzeczy od swoich partnerów w łóżku ale nie potrafi o nie zapytać i wyjść z propozycją. Faceci powinni otrzymywać jakieś sugestie i podpowiedzi z waszej strony aby móc spełnić wasze erotyczne fantazje. . Takie działanie może tylko prowadzić do silnego i długotrwałego związku więc nie macie się czego obawiać.


Oto lista dziwacznych rzeczy, które kobiety uwielbiają, ale boją się zapytać. Część z nich może wydać się wam bardzo banalna. Inne zaś mogą być trochę dziwaczne. Mamy jedna nadzieję, że wypróbujecie przynajmniej część z nich na swoich partnerkach. Zapewniamy was, że mogą one być bardzo usatysfakcjonowane takimi działaniami w ich kierunku.

1. Po omacku

Po „50 twarzach Greya” wiele kobiet interesuje się zabawą z zasłoniętymi oczami. Nigdy o nią nie poprosi, ale może zaskoczy cię to, co powie jak już zasłonisz jej oczy.

2. Skrępowanie ruchów

Chciałaby być powściągliwa i ograniczona. Stopień zleży od etapu waszej znajomości i zaufania.
3. Rób piękne zdjęcia

Kobiety uwielbiają być fotografowane. Zdają sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i to je nakręca jeszcze bardziej.

4. Zrób sexy wideo.

Być może zechce uchwycić w filmie kilka cennych chwil. To doda lekkiej pikanterii waszemu życiu. Później będziecie mieć niezły ubaw podczas odtwarzania takich filmów.

5. Odgrywanie ról.

Odgrywanie ról to ogromny przełom dla wielu kobiet. Sprawia, że mogą wcielić się w kogoś innego i bez wstydu spełnić swoje fantazje.
6. Sprośne słówka

Rzuć trochę sprośnych słówek. To na pewno doda pikanterii waszemu związkowi i podkręci atmosferę w łóżku.


14 rzeczy, które kobiety kochają w łóżku, ale boją się o nie poprosić.

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.