10 dziewczęcych lifehaków, które musisz wypróbować tego lata


Każdy uwielbia i czeka na lato i wakacje! Lato to najcudowniejsza pora roku! Właśnie dlatego tego lata chcemy, abyś czuł się świetnie i żył swoim najlepszym życiem. Poznaj 10 dziewczęcych sposobów na radzenie sobie z letnią aurą! Poznaj je wszystkie!
1. Użyj proszku dla dzieci jako dezodorantu.

Spróbuj umieścić trochę proszku dla dzieci na swoich pachach, aby zapobiec zapachowi i wilgoci. Jest wykonana z czystej skrobi kukurydzianej (której możesz również użyć, jeśli nie chcesz płacić więcej za markowy proszek dla dzieci) i ma doskonałe właściwości chłonne. Możesz również włożyć trochę butów, jeśli twoje stopy mają tendencję do pocenia się i zapachu.
2. Gumki na okulary przeciwsłoneczne

Czy to nie jest denerwujące, gdy okulary przeciwsłoneczne nie pozostają w miejscu i ciągle musisz je regulować? Oto rozwiązanie: spróbuj umieścić trochę przezroczystych gumek na każdym końcu okularów przeciwsłonecznych. To pomoże im nie zsunąć się z twarzy.
3. Olej kokosowy

Chcesz wejść do basenu, ale martwisz się wysuszeniem włosów z chloru? Oto rozwiązanie: przed wejściem do basenu nałóż trochę oleju kokosowego na włosy. To doda miłego blasku i zapobiegnie wrastaniu i wysuszeniu włosów.


4. Ciemniejszy podkład

Opalenizna w lecie jest nieunikniona, ale kupowanie nowego odcienia fundacji za każdym razem, gdy wzrastasz odcień ciemniejszy, nie jest. Po prostu dodaj płynny bronzer do podłoża przed nałożeniem i dobrze wymieszaj, aż uzyskasz cień pasujący do Twojej skóry.


10 dziewczęcych lifehaków, które musisz wypróbować tego lata

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.