11 sposobów na idealne zdjęcie dla dziewczyn z krągłościami!


Czasami wydaje się prawie niemożliwe, aby kobieta z kręconymi włosami wyglądała tak dobrze, jak te dziewczyny na okładkach czasopism. Jednak to w ogóle nie jest prawdą. Bez względu na jej typ ciała, każda kobieta może wyglądać wspaniale na zdjęciu, jeśli zna kilka prostych sztuczek.1. Spraw, aby twoje ramiona wyglądały na cieńsze.

Aby zmniejszyć ramiona na zdjęciu, nie trzymaj ich zbyt mocno przy swoim ciele. Odwróć się bokiem do aparatu i połóż jedną rękę na biodrach, aby stworzyć lukę między twoją ręką a ciałem. Ta prosta pozycja sprawi, że Twoje ramiona będą wyglądać cienko i zgrabnie.
2. Stań z rozstawionymi stopami na szerokość bioder.

Przerwa między twoimi udami oznacza zrównoważony kształt ciała i szczupłe nogi. Aby osiągnąć to na zdjęciu, po prostu staraj się pozostać na palcach i poruszaj się do tyłu.
3. Zajmij się podwójnym podbródkiem.

Bez względu na jej typ ciała, każda dziewczyna może mieć podwójny podbródek na zdjęciu. Problem polega zwykle na trzymaniu głowy w niewłaściwej pozycji. Jeśli nie lubisz widzieć drugiego podbródka, przesuń nieco głowę do przodu i umieść język na swoim podniebieniu.


11 sposobów na idealne zdjęcie dla dziewczyn z krągłościami!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.