13 sposobów, które mogą cię uratować od niezręcznych sytuacji, które wszyscy znaliśmy


Co myślisz, gdy słyszysz „niezręczną sytuację?” Czy to coś takiego? Ale niezręczność to nie tylko długa przerwa w niewygodnym dialogu czy nieodpowiedni śmiech. Wielu z nas wie, że nieprzyjemne zaskoczenie może się wydarzyć w każdej chwili, a czasami jest jeszcze gorsze, niż moglibyśmy sobie wyobrazić!
Nigdy nie wiemy, czy nasz obcas złamie się podczas przechodzenia przez ulicę, czy też nasz lunch skończy się na naszej bluzce. Ale dobra wiadomość jest taka, że są rzeczy, które możesz zrobić, aby zachować spokój i zebrać się w trudnych sytuacjach.

1. Tłuste włosy

Kiedy nie ma czasu na pranie włosów i jest tłuste, na ratunek przychodzą zwykłe ręczniki papierowe. Wymieszać tłuszcz z korzeniami za pomocą ręczników. Potem potrząśnij włosami. Będzie wyglądać świeżo.
2. Problemy z suwakiem

Gdy zamek błyskawiczny na ubraniach niespodziewanie utknie, możesz użyć zwykłego ołówka. Pocierać obie strony zamka błyskawicznego ołówkiem, a następnie delikatnie go pociągnąć. Chapstick nadaje się również do naprawy zamka błyskawicznego.
3. Pocenie klatki piersiowej

Jeśli zauważysz, że obszar klatki piersiowej wytwarza dużo potu, gdy jest ciepło na zewnątrz, możesz użyć wkładek higienicznych, aby uniknąć nieprzyjemnych plam na ubraniach. Po prostu umieść je w staniku, a one wchłoną pot.


12345...

13 sposobów, które mogą cię uratować od niezręcznych sytuacji, które wszyscy znaliśmy

1 / 6Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.