4 rzeczy, których każdy mężczyzna pragnie od swojej żony.


Moja żona, jest moją ulubioną osobą na ziemi. Poważnie. Właściwie często czuję się źle gdy widzę innych mężczyzn, ponieważ wiem, że już poślubiłem najfajniejszą kobietę na świecie.

Wierzę, że każdy człowiek powinien czuć w ten sposób dzięki swojej żonie. Chcę poświęcić chwilę na podkreślenie kilku ważnych powodów, dla których jestem tak wdzięczny za moją żonę. Mam nadzieję, że jej przykład może zachęcić i zainspirować poprawę twojego małżeństwa.
Każde małżeństwo jest inne, ponieważ każda osoba jest inna, ale jestem przekonany, że większość mężów pragnie tych atrybutów w swoich żonach. Oto cztery powody, dla których warto być z kobietą:


1. Tworzy przyjemną atmosferę w naszym domu.


Mężowie i żony mają wyjątkowe obowiązki w domu, ale Bóg specjalnie dał kobietom potężny wpływ na „klimat” domostwa. Warto zatem wybrać na żonę kogoś kto ma dobry gust, potrafi zaaranżować ciepłą i przytulną przestrzeń, wypełnić ją klimatyczną muzyką, zapachami i kolorami.

2. Zachęca cię do działania (nawet gdy na to nie zasługujesz).


Kobieta powinna sprawiać, że czujesz się tak jakbyś mógł podjąć każde wyzwanie. Jako mężowie, gdy wiemy, że nasze żony szanują nas i wierzą w nas, wydobywa to, co najlepsze w nas! Kiedy musi zaoferować konstruktywną krytykę, robi to w sposób pełen miłości i pomocny.


4 rzeczy, których każdy mężczyzna pragnie od swojej żony.

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.