Nigdy nie powinnaś robić tych 12 rzeczy, gdy jesteś w trakcie okresu.


Okresy zapewnia każdej dziewczynie emocjonalny uraz przez prawie 4-5 dni każdego miesiąca. Jest to faza walki i może być wyczerpująca emocjonalnie, a faceci rzadko to rozumieją. Gatunek kobiety był zawsze mądrzejszy, więc poniżej kilka sugestii, aby zapobiec jego pogorszeniu w tym okresie.

Oto 12 rzeczy, których nie powinnaś robić kiedy masz okres.

1. Oglądanie romantycznych komedii
Tego nigdy nie należy robić podczas okresu. Oglądanie romantycznych obrazów może wywołać romantyczne myśli, które mogą zwiększyć twój popęd seksualny.2. Ćwiczenia.
Ćwiczenia nie są dobrą alternatywą. Niszczy twoje ciało, gdy przechodzisz intensywny ból i cierpienie. Małe rozgrzewki są świetne, ale należy unikać dużego wysiłku.

3. Jedzenie czekoladek.
Cóż, jedzenie czekoladek to bardzo dobra rzecz, ponieważ rozgrzewa ciało, ale przedawkowanie nie jest wskazane. Jeśli będziesz nadal jeść czekoladki, skończysz będąc sfrustrowaną.4. Branie prysznica.
Wzięcie prysznica nie jest dobrą alternatywą, zamiast tego powinieneś wybrać się do ciepłej wany. Gorąca kąpiel z kojącą muzyką złagodzi wszystkie mięśnie.

5. Robienie domowych porządków.
Jest to nadmierne obciążenie i nie powinno się go realizować. Odpoczywaj przez kilka dni.

6. Wyjście z łóżka.
Nikt nie che mieć styczności z kobietą, która ma okres ze względu na jej napięcie. Dla dobra wszystkich zostań najlepiej w domu.


Nigdy nie powinnaś robić tych 12 rzeczy, gdy jesteś w trakcie okresu.

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.