12 oznak, że twój partner jest szalenie zakochany w tobie


Prawdziwa miłość jest nie tylko odczuwalna, ale widoczna gołym okiem. Ale jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy szukają dowodów w każdej sytuacji i wolą fakty od dedukcji – zwróć uwagę na następujące objawy.1. Dzielą się jedzeniem.

Jeśli pamiętasz Joey’a z „Friends”, popularnego serialu z lat 90-tych, nigdy nie dzielił się nim z nikim. Nawet jeśli ta osoba była dziewczyną, którą naprawdę lubił i umawiał się z nią na randkę. W rzeczywistości robił coś wręcz przeciwnego – nigdy nie przegapił okazji zjedzenia porcji dziewczyny, kiedy zabrała się do damskiego pokoju.

Podobno jest wielu ludzi, którzy nienawidzą, gdy ktoś bierze kęs ich jedzenia, zwłaszcza bez pytania. Wielu mężczyzn również czuje się dziwnie, gdy karmią się romantycznie łyżką lub widelcem. Dlatego widząc, jak twój partner dzieli się z tobą jedzeniem, proponując ci smak, i nie mając nic przeciwko jedzeniu z ich talerza w miejscu publicznym lub w domu, jest to dobry znak uczucia.2. Zostawiają ci wiadomości głosowe.

Komunikacja online często zabiera najwięcej czasu z innymi ludźmi. To dobra alternatywa dla tych, którzy nie mogą być razem tak bardzo, jak chcą, ale wciąż czują potrzebę pozostania w kontakcie.

Jednak zwykłe słowa na ekranie nie mają tego samego znaczenia lub mają ciepło i intonację, które były zamierzone. Często są bezosobowe. Wiadomości głosowe, wręcz przeciwnie, nie są. Dotykają, a rozmowy zdalne o wiele lepiej.

Gdy następnym razem usłyszysz wiadomość głosową wysłaną przez twojego partnera, pamiętaj, że zajęło jej to sporo czasu i wysiłku, aby go nagrać, czasami znajdując ciche miejsce, bo cię kochają.


12345...

12 oznak, że twój partner jest szalenie zakochany w tobie

1 / 6Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.