Strefy kobiecego ciała, które doprowadzają je do szału. Faceci muszą je znać!


Ciało kobiety jest pełne zmysłowych stref, a mężczyźni kompletnie ich nie znają. Czy wiecie jakie są najbardziej podniecające i zmysłowe strefy kobiecego ciała? Pewnie wielu facetów marzy o tym aby poznać wszystkie te miejsca.


1. Vagina


Rozmowy o vaginie ,czyli jednej z najbardziej zmysłowych stref to nie tylko schody do nieba! Miejsce to jest raczej wrażliwe na wszystkie rodzaje dotyku, nie zapomnij o skupieniu się na nim, podczas gry wstępnej. Zrób to powoli i ostrożnie aby trochę się rozgrzać!

2. Uszy

Od zmysłowego oddechu po drażnienie płatka. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić z kobiecymi uszami. Są szczególnie niesamowite dla tych, którzy nie lubią zbyt mocno trzymać język za zębami!

3. Łydki.


Podczas gdy wielu mężczyzn ma fetysz stóp, to u kobiet jednak warto skupić się na łydkach. Taka jest siła tej często ignorowanej części, której nawet pojedynczy dotyki mogą czynić cuda. Zastanawiasz się, co zrobić z tymi długimi nogami?

4. Usta


Jest powód, dla którego kobiety zawsze zakochują się w facetach, którzy dobrze całują. Wargi mają bardziej wrażliwe zakończenia nerwowe.


Strefy kobiecego ciała, które doprowadzają je do szału. Faceci muszą je znać!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.