10 rzeczy, które przyciągają płeć przeciwną jak magnes


6. Zwierzęta domowe

W swoim eksperymencie izraelscy naukowcy poprosili mężczyzn, aby ocenili się za pomocą opisów tekstowych. Niektórzy mężczyźni mieli psy, a inni nie. I za każdym razem, gdy w opowiadaniu był pies, mężczyzna wydawał się bardziej atrakcyjny dla kobiety. Naukowcy uważają, że można to wytłumaczyć faktem, że posiadanie zwierzaka oznacza, że ​​mężczyzna jest poważny i gotowy na długotrwały związek.

Dla mężczyzn nie ma znaczenia, czy kobieta ma zwierzaka, czy nie.

7. Muzyka

W 2014 r. Naukowcy poprosili 1500 kobiet o słuchanie kilku piosenek: niektóre z nich były skomplikowane, a inne proste. Poziom złożoności został określony przez liczbę akordów użytych w utworze. Następnie uczestnicy eksperymentu mieli powiedzieć, które piosenki wydają się najbardziej atrakcyjne. Większość kobiet preferowała skomplikowaną muzykę. Co więcej, powiedzieli, że wybiorą mężczyzn, którzy skomponowali te piosenki.

Takich eksperymentów nie prowadzono z mężczyznami. Tak więc nie można powiedzieć, czy istnieje związek między atrakcyjnością kobiety a jej gustem muzycznym.

8. W przybliżeniu taka sama atrakcyjność

Czy często widzisz pary, w których jeden z partnerów jest o wiele bardziej atrakcyjny niż inne? Wierzcie lub nie, nie zdarza się to często. Naukowcy odkryli, że zarówno mężczyźni jak i kobiety są bardziej skłonni wybierać partnera, który jest równie atrakcyjny jak oni.

Ale ludzie, którzy są bardziej atrakcyjni, są bardziej szczerzy: spędzają więcej czasu szukając atrakcyjnych partnerów. Robią to podświadomie. I oczywiście są pewne wyjątki.
10 rzeczy, które przyciągają płeć przeciwną jak magnes

2 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.