Instagram wprowadza nas w szalone trendy, które mogą wykonać tylko najdzielniejsi!


Instagram jest jak książka kucharska dla tych, którzy chcą stać się bardziej atrakcyjni. I oczywiście popularni blogerzy są tutaj opiniotwórcami. Ciągle generują nowe pomysły, jak wykonać makijaż i jak nosić przyciągające wzrok fryzury. Ale czasami stają się tak kreatywni, że nie jesteśmy do końca pewni, czy ich pomysły są fajne i progresywne, czy wręcz szalone. Większość pomysłów jest na najwyższym poziomie. Jednak niektóre z nich zasługują na naszą uwagę. Kto wie, może okaże się przydatny, gdy przyjdzie czas na przygotowanie imprezy tematycznej!
1. Brwi-obcasy

Spokojnie, to nie jest prawdziwy makijaż. Ale ponieważ trendy na Instagramie zmieniają się w mgnieniu oka, może to być bardzo szybko. Skyzeditz jest popularnym kontem na Instagramie (tutaj pojawił się inny niewiarygodny trend nazywany „brwiami”), gdzie zamieszczono zdjęcie buta zamiast brwi. Okazuje się, że zdjęcie jest faktycznie edytowane. A dla tych, którzy naprawdę spodobał się ten pomysł, Skyzeditz wypuścił mały klip o stworzeniu tego arcydzieła.
2. Korkociąg do paznokci

Regularne, schludne paznokcie są w przeszłości, według blogerów piękna. Teraz manicure może stać się bardziej interesujący, dodając gwóźdź do korkociągu. Tutaj możesz zobaczyć, jak robią to artyści paznokci. Jest to dość wygodne dla tych, którzy często chcą otwierać butelki wina.
3. Halo do brwi

Pewnego razu młody bloger z Wielkiej Brytanii rozmawiał przez telefon z przyjaciółką. Dziewczyny chciały wymyślić nowy trend w makijażu. Wtedy blogger postanowił połączyć końce brwi, tworząc wygląd halo.


Instagram wprowadza nas w szalone trendy, które mogą wykonać tylko najdzielniejsi!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.