10 znaków, które powiedzą ci, że ona jest beznadziejna w łóżku.


Bądźmy szczerzy drogie panie, większość z nas uważa, że ​​jesteście niesamowite w łóżku. Powodem, dla którego wszystkie tak uważacie, jest to, że żaden facet nigdy nie skarżył się na wasze występy. Jednak prawda jest taka, że ​​istnieje szansa, że ​​jesteś beznadziejna w łóżku..


Większość ludzi uważa, że ​​jeśli chodzi o stosunek seksualny, to facet nadaje ton temu występowi. To nie jest prawda. Kobiety i mężczyźni odgrywają różne role, jeśli chodzi o seks. Chociaż seks jest przedstawiany dosłownie wszędzie, wciąż jest to temat,w którym pary mają problem. Wszystko dlatego, że nie potrafimy o tym rozmawiać.

Oto dziesięć znaków, które pokazują, że w łóżku będzie źle. Przeczytajcie to panowie żeby nie popełnić takiego błędu i nie wybrać nieodpowiedniej kandydatki. .

10. Ona kiepsko całuje


Całowanie może być mylące. Czasem najlepszymi pocałunkami wychodzą od najgorszej kochanki, ale to nie jest sytuacja, która zdarza się często. Jeśli dziewczyna źle całuje, najprawdopodobniej nie zaskoczy cię w łóżku niczym nadzwyczajnym.


9.Jest kiepska w komunikacji niewerbalnej

Dziewczęta, które są dobre w łóżku, zwykle mają poczucie pewności seksualnej, jeśli chodzi o język ciała. Komunikacja niewerbalna, czyli kontakt wzrokowy i mowa ciała, bardzo dobrze mówią o pragnieniach seksualnych danej osoby. Kobiety, które są dobre w łóżku, zwykle nie są zastraszane przez komunikację niewerbalną.

8. Kiepsko tańczy.

Nie oznacza to, że dziewczyna musi być w stanie poruszać się jak Beyoncé. Jeśli jednak dziewczyna nie ma poczucia rytmu na parkiecie, prawdopodobnie nie będzie miała rytmu w sypialni. Seks porównywany był do tańca niezliczoną ilość razy.  Kobiety, które czują muzykę najprawdopodobniej będą wiedziały, co robić, jeśli chodzi o ciebie.

7. Boi się wypróbować nowe rzeczy


Powiemy tak, jeśli dziewczyna boi się spróbować nowej restauracji, jest duża szansa, że ​​nie będzie próbowała nowych pozycji seksualnych. Mężczyzna powinien szukać dziewczyny, która ma nieco odważniejszą stronę.


10 znaków, które powiedzą ci, że ona jest beznadziejna w łóżku.

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.