15 rzeczy, które kobiety uważają za wyjątkowo atrakcyjne u mężczyzn.


Jeśli chodzi o atrakcyjność u mężczyzn, istnieje tak wiele czynników poza ogólnym dobrym wyglądem, które mogą sprawić, że mężczyzna będzie atrakcyjny. Faceci powinni poznać te rzeczy aby zwiększyć swoje szanse dzięki zastosowaniu niektórych z tych sztuczek. Od ubrań po sposób, w jaki się zachowuje, po starą fryzurę. Oto niektóre z najseksowniejszych cech mężczyzny według kobiet.

Zarost


Badania wykazały, że mężczyzna z włosami na twarzy był bardziej atrakcyjny niż ten sam mężczyzna bez zarostu. I nie musiało to być coś szczególnie bujnego, by zwrócić uwagę kobiety.

Silna szczęka


Tak więc człowiek z silną szczęką jest po prostu bardziej atrakcyjny fotograficznie, a oko nie oszukuje.


Czerwony kolor


Badania pokazują, że mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet, gdy noszą kolor czerwony. Kolor stymuluje pierwotny instynkt ludzi, którzy sprawiają, że ta osoba wydaje się bardziej dominująca i powoduje, że kobiety czują się podniecone

Niski ton głosu


Mężczyźni, którzy wykazują głębszy, gardłowy głos, okazali się bardziej atrakcyjni dla kobiet.

Oczy


Jest bardzo specyficzna część oka, którą kobieta uważa za bardzo atrakcyjną w człowieku, nie zdając sobie nawet dokładnie sprawy z tego, co to jest. Ta część to pierścień limberkowy – ciemne koło otaczające tęczówkę – gdy jest ciemniejszy tym bardziej atrakcyjny wydaje się być mężczyzna.

Wzrost


Wysokość faceta może przynieść mu korzyści w wielu dziedzinach życia. Nie tylko ludzie wyżsi są szybsi, ale to ich najpierw wybierają kobiety.


Umięśnione ciało


Nie ma co się dziwić, że umięśnieni faceci są bardziej atrakcyjni dla kobiet.


15 rzeczy, które kobiety uważają za wyjątkowo atrakcyjne u mężczyzn.

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.