Na te rzeczy mężczyźni zwracają uwagę, ale nigdy się do tego nie przyznają.


Istnieje przekonanie, że mężczyźni nie zwracają uwagi na drobne szczegóły i widzą tylko rzeczy leżące na powierzchni. Faktem jest, że zazwyczaj dbają o rzeczy, o których kobiety nawet nie myślą. I oczywiście dobrze jest wiedzieć o tych rzeczach, aby móc je wykorzystać na swoją korzyść.
Wyraz twarzy

Absolutnie źle jest myśleć, że mężczyźni nie potrafią czytać emocji: podczas ewolucji wszyscy ludzie zdobyli tę umiejętność, aby móc odróżnić przyjaciół od wrogów.

Okazuje się, że mężczyźni zauważają nie tylko oczywiste sygnały, takie jak łzy czy uśmiech. Widzą także nieszczerość odzwierciedloną w zimnych oczach i lekkie rozczarowanie wargami ściśniętymi razem.

Umiejętność czytania twarzy daje im możliwość zrozumienia, czego chcą kobiety, zanim jeszcze się o tym dowiedzą. Ta niewerbalna (bez słów) komunikacja może nawet podniecić mężczyzn, ponieważ pomaga im poczuć się wyjątkowo.
Kolor stroju, który preferuje
Ta sztuczka jest całkiem prosta. Wszyscy wiedzą, że kolory wpływają na nasz nastrój, emocje i apetyt na różne sposoby. Czerwony symbolizuje energię i pasję; czarny symbolizuje elegancję, niezawodność i nieśmiałość; różowy symbolizuje ciepło i tkliwość.

Kiedy więc kobieta wybiera określony kolor, aby wyjść ze swoim chłopakiem lub mężem, wysyła podświadome sygnały o swoim nastroju na wieczór, a intuicja jej partnera prawdopodobnie podnosi na ten temat.

Dodatkowo istnieje coś takiego jak typ osobowości koloru, który dzieli ludzi na 4 kategorie. Warto poznać te typy, gdy spotykasz nowych ludzi, ponieważ możesz dowiedzieć się wiele o swojej postaci od ich wyglądu.
Na te rzeczy mężczyźni zwracają uwagę, ale nigdy się do tego nie przyznają.

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.