Pierścionki zaręczynowe odchodzą do lamusa! Brylanty wszczepiane bezpośrednio w skórę są najnowszym krzykiem mody!


Trendy na Instagramie nie zwalniają. Teraz wielu użytkowników udostępnia zdjęcia nowego trendu, który wygląda na bolesny: piercing skórny na palcach zamiast pierścionków zaręczynowych.Wygląda na to, że tradycyjna biżuteria dla niektórych ludzi wychodzi z mody.Wszystko wygląda jak diament lub kryształ unoszący się na wierzchu skóry. Ludzie montują sobie diamenty i inne kamienie szlachetne w palec serdeczny, zamiast tradycyjnych pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych.

Nawet ci, którzy nie są zaręczeni lub pobrali się, mają również piercing skórny na palcach. Dopóki są zrobione prawidłowo, te kolczyki na palcach powinny być bezpieczne. Profesjonalny body piercer Billy DeBerry z Fallen Sparrow Tattoo w Kissimmee na Florydzie, wyjaśnił jak to działa:

“Mikro-dermalne kotwice są bezpieczne, a ciało utrzyma je przez lata, o ile są w idealnych miejscach i jeśli używa się tytanu klasy implantacyjnej …”

To naprawdę zabieg ten pozwala człowiekowi uciec od tradycyjnych kolczyków, takich jak ucho lub nos. Dzięki temu, że podstawa jest zakotwiczona na miejscu pod powierzchnią skóry, kryształy są wymienne z ogromną różnorodnością kolorów, kształtów i wzorów. ”

Skórne piercing na palcu serdecznym nie jest nowy, ale ostatnio zyskał sławę dzięki mediom społecznościowym.Jest to podobno nie tak bolesne, jak to wygląda i może być wykonane w ciągu kilku minut. DeBerry został zacytowany, mówiąc:

“Poziom bólu zawsze zależy od osoby. Niektórzy ludzie znoszą to o wiele lepiej niż inni. Ale myślę, że przeprowadzając ich przez proces, i mając się na baczności, nigdy nie dochodzi do punktu, w którym ktoś nie poradzi sobie z tym bólem.”

Lekarze nadal doradzają ludziom, aby byli ostrożni przy otrzymywaniu tych kolczyków.Co sądzisz o tym nowym trendzie?


Pierścionki zaręczynowe odchodzą do lamusa! Brylanty wszczepiane bezpośrednio w skórę są najnowszym krzykiem mody!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.