Fotograf zrobił perfekcyjne zdjęcia nieperfekcyjnym psiakom – te zdjęcia wzruszą was do łez


Poznaj niesamowite psiaki, które nie miały łatwego życia. Fotografa zwierzęcy Alex Cearns zrobił świetną robotę. Opierając się na oryginalnej serii zdjęć portretów doskonale niedoskonałych psów podniosą się i zainspirują, odnajdując szczególne miejsce w sercu dzięki zdolności do przezwyciężenia fizycznych przeciwności. Cearns zręcznie chwytają swoje nieodłączne piękno i ducha; ich słodycz, wytrzymałość i siła.“Jednym z moich najbardziej pasjonujących celów jako fotografa zwierzęcego jest uchwycenie uroczych subtelności, które sprawiają, że wszystkie stworzenia są cenne i niepowtarzalne. Kocham każde zwierzę, które mam zaszczyt fotografować, ale te postrzegane jako inne posiadają szczególne miejsce w moim sercu. to kły, które straciły nogę, urodziły się bez oczu lub wciąż wykazują blizny dawnego maltretowania “- mówi Cearns. “Większość zwierząt z” dolegliwościami “nie rozwodzi się nad nimi, dostosowują się do swoich ciał bez zarzutu i przeżywają z determinacją, zawsze starają się być włączeni i zaangażowani we wszystko, co mogą, i tyle jak czyni to zwierzę pełnosprawne. ”

“Upór zwierząt, aby przezwyciężyć przeciwności, nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, czerpią one jak najwięcej z życia i od nich nauczyłem się tyle, że zawsze widzę pozytywne w każdej sytuacji i nigdy się nie poddaje”.

“Perfect Imperfection – Dog Portraits of Resilience” jest dostępna od 19 marca 2018 roku i jest książką dla wszystkich, którzy kochają psy; wielbicieli japońskiej koncepcji wabi-sabi, czyli postrzegania piękna w niedoskonałości; i każdego, kto potrzebuje hitu inspiracji. Część wpływów z każdej sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Australian Animal Cancer Foundation, aby pomóc im w znalezieniu leku na raka psów.


Fotograf zrobił perfekcyjne zdjęcia nieperfekcyjnym psiakom – te zdjęcia wzruszą was do łez

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.