5 prostych zasad dotyczących związków, które każdy musi znać.


Tyle zostało napisane na temat związków, że trudno jest określić, co jest prawdą, a co nie.

Zobacz stereotypy dotyczące związków, które możesz natychmiast odrzucić.
5. Na początku musi być pasja.

Nie wszystkie związki zaczynają się od niesamowitego zauroczenia. Dlatego warto zwracać uwagę nie tylko na pasję i iskry, ale także na poczucie bezpieczeństwa i komfortu, który czujesz (lub nie) obok osoby. Dla silnego związku jest o wiele ważniejsze, jeśli możesz śmiać się razem i ufać sobie nawzajem.
4. Szczęśliwi partnerzy mają takie same zainteresowania.

Każda osoba ma swoje zainteresowania i hobby. Nie myśl, że jeśli kochasz operę, a twój potencjalny znaczący inny lubi rafting, nie będziesz miał o czym rozmawiać i będziesz nieszczęśliwy razem. Przeciwnie, osobiste interesy sprawią, że będziesz bardziej atrakcyjny w oczach partnera.3. Szczęśliwe pary nigdy nie walczą.

Ludzie, którzy nigdy nie walczą zwykle po prostu nie obchodzą. Pary bez problemów są zazwyczaj w drodze do rozpadu. Nie mówimy, że wulgaryzmy czy nadużycia są w porządku, ale małe kłótnie nie powinny was niepokoić. One przytrafiają się każdemu i tak właśnie Ty i Twój partner nauczysz się lepiej rozumieć. Nadrabianie jest zawsze miłe.2. Szczęśliwi partnerzy uwielbiają swoich bliskich i przyjaciół.

Nie oczekuj, że twój partner bezwarunkowo pokocha twoją rodzinę i przyjaciół. Nie musisz też być fanem rodziny swojego partnera. Wybierasz tylko siebie nawzajem dla związku. Po tym wystarczy zorganizować interakcję z innymi, aby nikt nie był obrażany. Kluczem jest przekazanie swoich nadziei i granic sobie i rodzinom.


1. Szczęśliwe pary są zawsze razem.

Jeśli uważasz, że partnerzy w szczęśliwych parach nigdy się nie rozstają, jest to złudzenie. Wcześniej czy później każdy chce spędzić trochę czasu sam. W harmonijnych związkach partnerzy rozumieją to i spokojnie dają sobie nawzajem przestrzeń osobistą. Nigdy nie powinieneś winić siebie za to, że tego pragniesz. Niektóre z obowiązków rodzinnych są konieczne. Nie oznacza to, że przestałeś kochać swojego partnera: wręcz przeciwnie, pomaga zachować uczucia, a nawet tchnąć nowe życie w związek.

Bonus:

Dużo czasu poznajemy cechy “doskonałej” relacji z filmów lub reklam. Ale mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Pamiętaj o tym, zauważając małe wady partnera. Sprawiają, że są prawdziwe.


5 prostych zasad dotyczących związków, które każdy musi znać.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.