5 lat po ataku żrącą substancją zdecydowała się zdjąć maskę i pokazać światu swoją twarz


W ciągu zaledwie kilku lat Dana Vulin dokonała niezwykłej przemiany Teraz ma 30 lat, Dana zastanawia się nad swoją podróżą przez życie i przeszkodami, które pokonała: odzyskaniem sił po podpaleniu i walką z rakiem szyjki macicy.

W 2012 roku padła ofiarą straszliwej napaści. Kobieta, która wierzyła, że ​​Dana była zamieszana w romans z jej mężem, włamała się do domu Dany i oblała ją łatwopalną substancją i podpaliła. Kobieta, która została później skazana za przestępstwo śmiała się, gdy Dana krzyczała z bólu.


Dana doznała oparzeń trzeciego stopnia na 64% jej powierzchni ciała i twarzy. W ciągu dwóch lat przeszła niezliczone zabiegi i operacje, aby odzyskać swoje funkcje fizyczne.

Następnie, prawie trzy lata po wydarzeniu zmieniającym jej życie, po raz pierwszy zdjęła maskę kompresującą, aby pokazać swoją twarz. Jej ducha walki i determinacja do życia prowadziły ją przez wszystkie trudne czasy. Gdyby tego było mało to zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy w 2013 roku.

W swojej nowej książce “Worth Fighting For” udokumentowała swoją inspirującą historię o przetrwaniu. Jest także na Facebooku w We Heart Dana Vulin! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o niesamowitej podróży Dany.Kobieta wie, że to cud, że żyje dzisiaj. Po pokonaniu tylu przeszkód, nie ma niczego, czego nie mogłaby przezwyciężyć.

Powrót do zdrowia był długim i bolesnym procesem. Była w śpiączce i przeszła ponad 200 zabiegów w ciągu zaledwie kilku lat, aby odzyskać siły i możliwości fizyczne.Pomimo tego wszystkiego nigdy się nie poddała.


Aby umożliwić uzdrowienie oparzeń trzeciego stopnia, musiała nosić maskę kompresyjną na twarzy.


5 lat po ataku żrącą substancją zdecydowała się zdjąć maskę i pokazać światu swoją twarz

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.