Pewnie nie wiesz co dzieje się z Twoim ciałem, jeśli nie masz intymnych relacji przez 7 dni lub dłużej


Internet pomógł ludziom nauczyć się wielu rzeczy, których wcześniej nie znaliśmy i nie byliśmy świadomi. Tak jest w przypadku seksu – wiele osób wcześniej uważało, że jest to tylko chwila przyjemności, ale teraz wiemy, że seks ma wiele korzyści zdrowotnych, których nie byliśmy świadomi w przeszłości.

Jak każda inna aktywność fizyczna, jeśli przestaniemy ją praktykować, stracimy korzyści z niej płynące. Eksperci twierdzą, że życie bez seksu przez tydzień może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia i powodować następujące problemy. Musicie się z nimi zapoznać.

Stres

Intymne relacje z partnerem to bardzo praktyczny i przyjemny sposób na zmniejszenie stresu. Według badań przeprowadzonych w 2005 roku, kochanie się ze swoim partnerem poprawia sprawność fizyczną i umysłową. Utrzymujcie więc jak najczęstsze stosunki z partnerem aby częściej się relaksować!


Problemy z sercem

Wszyscy wiemy, że ci, którzy nie wykonują żadnej aktywności fizycznej, mogą mieć problemy z sercem. Ponieważ intymność wymaga aktywności fizycznej, poprawia zdrowie naszego serca i krążenie krwi.

Niedawno grupa naukowców przeprowadziła badanie z kilkoma parami. Ci, którzy utrzymywali intymne stosunki przynajmniej raz w tygodniu, rzadziej cierpią na ataki serca w późniejszym życiu. W przeciwną stronę, ci, którzy mieli rzadsze stosunki, częściej cierpią na atak serca lub udar.


123

Pewnie nie wiesz co dzieje się z Twoim ciałem, jeśli nie masz intymnych relacji przez 7 dni lub dłużej

1 / 3Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.