10 rzeczy, które mężczyźni chcą, aby kobiety robiły w sypialni.


Wielu mężczyzn nie kusi może aż tak bardzo mocno, wszystko to co widzieliście w 50 Twarzach Greya. Jednak chcą abyście wiedziały, że też nie jest to tylko fikcją i facet ma swoje potrzeby. Śmiało można powiedzieć, że mężczyźni chcą tego samego co kobiety, ale bardzo niechętnie o tym mówią.

Zastanawiając się przez chwilę nad tym. Od urodzenia wykształciliśmy się, by być skromnymi i jeśli ktoś ma spore oczekiwania
oraz fantazje, to coś musi być z nim nie tak. Problem polega na tym, że mężczyźni są wielokrotnie bardziej zachęcani do bycia odważnymi w stosunku do tego czego pragną, pod warunkiem, że nie brzmią słabo gdy o to proszą.


Dopiero gdy rozbijamy te społeczne dysproporcje i wchodzimy w to, czego naprawdę pragniemy w łóżku: zaufanie, bliskość i przyjemność, wtedy związki działają najlepiej. Znajomość tego, czego pragnie w łóżku da nam szanse, aby odkryć, czego pragniemy w sypialni.

1. On chce, żebyś tego chciał

W latach 50. w tradycyjnym związku, mężczyzna miał pokazywać, że chce stosunku. Teraz żyjemy w innych czasach. Mężczyźni chcą, żebyśmy również chciały se… .Wyciągnij rękę do swojego mężczyzny i daj mu znać, kiedy masz na niego ochotę.. Pokaż trochę spontaniczności a on będzie go szczególnie uwielbiać.
2. Bądź przygotowana

Faceci lubią, kiedy jesteśmy gotowi na se…. Jak wynika z magazynu Women’s Health, mężczyznom tak naprawdę podoba się, gdy mamy prezerwatywę i możemy przystąpić do działania.

3. Powiedz Tak

Mężczyźni postrzegają se… jako sposób na pokazanie swojej miłości. Kiedy ciągle odmawiasz swojemu mężczyźnie, bawisz się jego uczuciami i sprawiasz, że czujesz się odrzucony. Zamiast powiedzieć mu całkowite nie, powiedz mu, dlaczego nie masz ochoty na se… i zaplanuj czas lepsze okoliczności.


12345...

10 rzeczy, które mężczyźni chcą, aby kobiety robiły w sypialni.

1 / 6Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.