Atak na taksówkarza pod Warszawą: z uśmiechem na twarzy przystawili mu nóż do gardła


W środę w Pruszkowie doszło do dramatycznych w skutkach wydarzeń. Dwoje młodych ludzi – chłopak i dziewczyna, zamówili kurs taksówką z centrum Warszawy na dworzec Pruszkowie.

Po dotarciu na miejsce kierowca oświadczył im, że do zapłaty mają 78 złotych. Młody mężczyzna zapytał wtedy czy ma wydać ze 100 zł. Kiedy kierowca wyciągnął portfel z pieniędzmi, młody pasażer wyjął nóż i przyłożył mu go do gardła.  Dziewczyna, która jechała w jego towarzystwie cały czas się śmiała. Napastnik polecił jej zabranie pieniędzy kierowcy.

Gdy odebrała mu już pieniądze, chłopak pytał kierowcę czy ten się nie “rozje..e. Taksówkarz niestety nie wiedział co to znaczy, więc zapytał napastnika. Ten wyjaśnił mu, że chodzi o to czy nie “zadzwoni na psy”. Gdy taksówkarz potwierdził, że tego nie zrobi, para natychmiast opuściła auto. 

Całe zajście zostało nagrane kamerką samochodową znajdującą się w taksówce. Nagranie udostępnili administratorzy funpage’a Związek Zawodowy “Warszawski Taksówkarz”.

 

 
Jak się później okazało, para uciekła do pobliskiego centrum handlowego, gdzie dwie godziny później została zatrzymana przez policję z Pruszkowa.
 
Napastnik to 17-letni Kasper K., towarzysząca mu dziewczyna to 16-letnia Ewelina Julia C. 
17-latek trafił do policyjnego aresztu, a nieletnia dziewczyna przebywa w schronisku młodzieżowym. 
Grozi im do 15 lat więzienia. 


12

Atak na taksówkarza pod Warszawą: z uśmiechem na twarzy przystawili mu nóż do gardła

1 / 2Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.