Była tak wygłodzona, że przez skórę widać było jej wszystkie kości. Suczka ledwo żyła


Wolontariusze schroniska w Granadzie w Hiszpanii, obawiali się, że ten szczeniak nie przeżyje gdy zagłodzony trafił w ich ręce.
Kości przebijały się przez jej skórę. Organy tej suczki prawie nie funkcjonowały. Z braku pokarmy jej mięśnie nie rozwijały się prawidłowo, więc pies miał problemy z chodzeniem i staniem.


Na szczęście nie nie skreślił tego biednego psa. Eduardo Rodriguez nie miał zamiaru się poddawać i robił co mógł aby uratować mu życie.
Ta biedna suczka została nazwana Barilla. Niestety weterynarze nie dawali jej dużych szans na przeżycie. Jej stan był fatalny.


Barilla została uratowana w ostatniej chwili. Prawdopodobnie nie przeżyłaby kolejnego dnia bez jakiegokolwiek posiłku. Rozpoczęła się długa walka o powrót suczki do zdrowia.
Przy takim wygłodzeniu terapię rozpoczyna się od kroplówki. W końcu Barilla mogła wstać o własnych siłach. Bardzo powoli zyskiwała na wadze i w końcu udało się jej wstać na własne nogi.
Jej los był okrutny.Suczka najprawdopodobniej była głodzona od urodzenia i trzymana w zamknięciu. To wyjaśnia jej tragiczny stan.
Jednak pod troskliwą opieką weterynarzy jej stan się znacznie poprawił. Po pewnym czasie Barilla była w stanie jeść samodzielnie. Zaczęła nawet chodzić!


Była karmiona 6 razy dziennie i po pewnym czasie przestała przypominać chodzący szkielet.

Już po 7 tygodniach od trafienia do lecznicy Barilla zmieniła się nie do poznania. Nie tylko przybrała na wadze, ale również stała się pełnym życia i miłości psem.
Eduardo- jej wybawiciel i pies stali się nierozłączni. Mężczyzna postanowił ją adoptować.
Suczka dzieli się nowymi rodzicami z pięcioma innymi psami i w końcu cieszy się pełnią życia.


Ten mężczyzna udowodnił, że warto walczyć o każde życie i nigdy nie wolno się poddawać. Dzięki temu można zyskać przyjaciela na całe życie.

Była tak wygłodzona, że przez skórę widać było jej wszystkie kości. Suczka ledwo żyła

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.